NÖRONUS Yaratıcılık Üzerine Tasarlanmış Bir Gezegendir...

Bilgi, içinde bulunduğumuz dijital çağda, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, oldukça hızlı transfer edilir hale gelmiştir. Rekabet avantajı denen kavram kısa bir raf ömrüne sahiptir. İçinde bulunduğumuz çağ yaratıcılık çağıdır. Bu çağda artan her kazanç, küresel rakipler hızla kopyalayı adapte oldukça sıfıra iniyor. Tüketiciler neredeyse sınırsız ürün ve hizmet seçeneklerine sahip. Çalışanlar artık işler için başkalarıyla küresel çapta rekabet ediyor.

İşte tam da bu durumda, tüm bu hızlı akış ve yoğun bilgi bombardımanının arasından sıyrılıp aynı sektörde faaliyet gösterdiğiniz diğer firmalar arasından tercih edilir hale gelmek ya da aynı işyerinde beraber çalıştığınız mesai arkadaşınızdan daha önce seçilir hale gelmek için fark yaratmanız gerekiyor.

Fark yaratmak, kendi potansiyelinizi fark etmek ve içinizdeki yaratıcı gücü harekete geçirmektir. Sizin ve şirketinizin yaratıcılık çağında kazanabilmesi için, yaratıcı becerilerinizi besleyip geliştirmeniz, bir teknisyenden çok bir sanatçı haline gelmeniz gerekir.

NÖRONUS, mucize makine beynimizin mükemmel kullanım dinamiklerinden hareketle, her birimizin içinde yatan yaratıcılık bolluğunu ortaya çıkaracak deneyimler yaratmak üzere konumlandırılmıştır. Bu kapsamda değerlendirildiğinde hayal etmeyi, hayali gerçeğe dönüştürmeyi ve yaratıcılığı, yaşamın her alanında kullanacak bireyler yetiştirmeyi kendine amaç edinmiştir. Siz de gecikmeden kendinize bu mükemmel yapılanmadan fayda sağlayın.
Dengeli Beslenme
Düzenli olarak verdiğimiz eğitimlere işaret eder. NLP (Neuro Linguistic Programming) tabanlı olarak bireylere ve kurumlara yönelik dış mekan takım çalışması, stres yönetimi, beynin çalışma sistemi, hafıza ve yaratıcılık gibi kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra insan kaynakları yönetimi, sattış teknikleri, temel koçluk becerileri gibi mesleki eğitimler de verilmektedir.
Öğün Arası Atıştırmalık
Nöromedya
Kriptoloji

Proje ve Faliyetlerden Haber Alın

Bize Ulaşın

Nöronus Nöron Eğitim ve Danışmanlık

Alsancak Mahallesi 1473 Sokak No:5
Muzaffer Tuzcuğolu İş Merkezi Kat:3 D.303 Konak/İZMİR

0232 463 42 23

info@noronus.com

Please publish modules in offcanvas position.